תקשור המלאך סנדלפון

דף הבית >> מאמרים ותקשורים >> תקשור המלאך סנדלפון

תקשור רה-אלי  עם המלאך סנדלפון


  24.10.2012


במפגש שנערך ביום שלישי אצל עופר ביקשנו לדעת מה הנושא לאותו יום והגיע המלאך סנדלפון, לי ולסוזנה התגלה חזיון אותו חזיון, שתינו ראינו צבא של ענק של פרשים עם שריון וקסדות כמו בימי הרומאים ולכולם ביד היו חניתות הרוכות ניצבות כלפי שמים. בנוף הרים שוממים. בקשתי מסנדלון לקבל מסרים מה זה צריך לומר לנו. והתיקשור התחיל בסיפור מהתנך.


שר המשקים במצרים היה רם חשוב, נישא, מעלה, אך אפילו הוא ישב בכלא, ומי שהצילו היה יוסף הצדיק. וכשאנו רואים שהדברים בלתי הפיכים ואין רואים את הישועה. עלינו לדעת כי תמיד ימצא אותו "יוסף הצדיק".

מישהו שיש לו את כל היכולת, שהוא שליח הבורא והוא יעשה את כל הצעדים הנכונים כדי להוציא אותנו מ"הכלא" – צרה, מצוקה.

בורא הכול ישלח את אותם השליחים שיעשו את התהליכים שיוציאו את האנשים ממצוקתם. תאמינו שגם אני כאן, המלאך סנדלפון, בא לומר לכם הדברים הבאים: לפני עידנים הייתי אני כאן "מולך", אחראי, על פני כדור הארץ ונושא הדברים אשר ציווני אלוהים לעשות והיו הדברים מתנהלים על פי חוקי הטבע והחזק מבין החיות שחיו על כדור הארץ, השליט את חוקיו, את כוחו על האחרים כדי להשביח את הגזע. (לא היתה זו כוחנות מאגו, כוחנות לשמה) עד שבא האדם והוא השליט חוקים אחרים.

אין אדם אחד טוב מרעהו, כולם נשמות הבורא. אך האגו השתלט עליכם ומי שמרגיש שיש לו יתרון, משתלט על האחר. על החזק לטפח את החלש, על העשיר לעזור לעני.

החזיון של הצבא שראיתן מראה שכולם באותו שריון וכולם מחזיקים אותה חנית, ולכולם אותה כוונה.

אין מדובר על "אויב" אחד, אתם למעשה ההפך מאותו צבא, אתם אינכם צבא אחד, אתם מפורקים ומפורדים ובדרך זו קשה לנצח.

עליכם לעזור לאחד את העם הזה ולהביא ישועה בדרך של אמונה, אהבה ותפיסת הבורא כאור אינסופי.

יהיו חוקים חדשים שונים, רק אהבת האל ואהבת האדם המה אשר יכולים להביא את הצבא המאוחד.

השריון האחיד שראיתם אצל כולם, מייצג אחידות בגוף, בנפש וברוח.

החנית באה לייצג ולהיות החץ כלפי השמים, להוריד אור על בני האדם. זה זמן מה שאנו מדריכים אתכם להוריד את האור על בני האדם (התקשור על הקדוש קדוש קדוש... והתקשור על השמש). ככל שתאמינו במה שאתם עושים עוצמתכם תלך ותתחזק ותראו תוצאות במעשים שלכם.יכולים אתם לראות בחיילים הללו, חיילי עליון שבאו לעזרתכם. הצבא של מטה צבא השליחים ובמקביל קיים צבא השמים, צבא המלאכים. וככל שיגבר הקשר ויעשה רצון הבורא, הרי תראו "גן עדן" של מטה, ו"גר זאב עם כבש וגדי עם נמר ירבץ", ותחיו בגן של שושנים, ולא תהיה דת אחת שלטת על אחרים. כולם יאמינו באותו הדבר. זוהי אהבת האל.

האור הגדול נפתח למעלה והשמים פתוחים והוא אשר עוטף ומברך אתכם.