תקשור בריאת הנשמות

דף הבית >> מאמרים ותקשורים >> תקשור בריאת הנשמות
תקשור בריאת הנשמות, רה אלי קמחי
יום ג' 9 אוק' 2012
בריאת האדם ומותו העסיקה את האנושות מרגע היווצרותה. עדיין תמהים אתם כיצד עוזב האדם את עולמו ויש בכם הרואים בחיים האלה משהו ייחודי ובאשר למוות ואחרי המוות אנשים רבים מאמינים כי אין בהם או לנישמתם המשכיות. היום ניתנים לכם הוכחות רבות על-ידי אנשים אשר עוזבים את גופם (מוות קליני) עולים למעלה והמה באים ומספרים את הסיפור אשר קרה אותם למעלה, ועדיין מסרבים אתם להאמין שנשמתכם היא ניצחית וקיימת מרגע בריאת העולם. אתם מדברים על בריאת עולם ורואים בעולמכם את "הכל" קרי, כהתחלה וסוף, אך אין הדברים הללו כך. אין התחלה, האור האין סופי היה ויהיה, אין אתם כבני אדם יכולים לתפוס או לקלוט את האין סופיות הזו על-כן אתם קובעים את הדברים על פי זמן – שנים – מעריכים את קיומו של כדוה"א הזה על פי זמן וחושבים שכך הוא כאילו  ולא היו דברים לפניכם. כדוה"א הוא חלקיק קטן ביותר מכל אשר היה ואתם בני האדם יצורים יחודיים ומיוחדים אשר נוצרתם באהבה רבה. אין ביכולתכם לדמיין או להבין בתודעתכם ושיכלכם כבני אדם כיצד נוצר הכל, אינכם יכולים לדמיין כיצד נוצרו הדברים מהאור האין סופי של בורא הכל, כיצד נוצרו הנשמות והמה ממשיכים ומתפתחים מתוך עצמם.
אתם אינכם מאמינים שהכל נוצר מתוך מחשבה, האור האין סופי הוא גם המחשבה שלכם, כאשר החליט הבורא לברוא מתוכו את האדם הרי שנוצר האדם והישות הזו ממשיכה ונוצרת. והיא מוכלת בתוך עצמה מתהווה ומתפתחת.                  
אתם קוראים לשמחה וחגיגה למשהו מאד מיוחד בשבילכם. דמיינו לכם מה שיתרחש ברמות העליונות באותו הזמן כשהבורא החליט לברוא את האדם הראשון, את הנשמה הראשונה, היתה חגיגה גדולה בשמיים, היצירה המופלאה הזאת הפיצה אור אין סופי אור מתוך הבריאה, והנשמה הזו הולכת ומתפתחת בתוך עצמה ומתוכה. הברואים למדים את אשר הם עושים ועשו בימי חייהם והעליונים נותנים לדברים לקרות ולא מתערבים בנעשה בתוך מה שקורה בכדור הארץ, משום שמהתהליכים הללו, מתוכם בני האדם צומחים וגדלים. האדם בבסיסו הוא אור האלוקים הניצוץ האלוקי אשר מתוכו הוא נוצר ונברא כל הדברים האחרים אשר עושה האדם, חווה, חושב ומרגיש מורכב מחומר... בבסיסו אינו אלא אור אין סופי, אור הבורא. יכוליותיו של האדם רבים והוא יוכל להמשיך ולהתפתח עד הדרגה שהוא יוכל לברוא הכל בעצמו ואשר באותו זמן תהיה התודעה האנושית כל כך גבוהה ומפותחת  שהוא יוכל לברוא מתוך האור עצמו ואזי יהיו מה שאתם אומרים הכל בצורה הטובה והחיובית ולא יהיו הדברים השליליים שאתם חווים היום. בזמן בו בן-אנוש יהיה כולו אור הוא יידע אהבה מהי, החיבורים בין בני האדם יהיו חיבורי אור ואהבה, מה שאתם קוראים חמלה אשר כרגע היא חסומה בחלקה ואינה מודעת, האנשים יפעלו מאהבה אשר היא מתנת אלוה.

בריאת נשמות חדשות
מכיוון שכדה"א והאנושות נמצאים בעצירה ונסיגה הרי שבורא הכל מתוך אורו בורא נשמות טהורות חדשות אשר תרדנה אל כדה"א. המה אמורות לעזור לנו מכיוון שלא חוו את אשר חווה האדם בכל הגלגולים ואשר האגו ניהל אותו. המה יהיו טהורות וזכות ותוכלנה להתחבר לאור הגדול ביתר קלות וללמד אותנו דרכי נועם חמלה ואהבה. המה רוצות ויכולות לשנות, את הדברים הנמצאים כרגע בכדה"א שלכם. בורא הכל הוא אשר בורא נשמות חדשות, הן אינן באות מתוך הכלי הראשון אשר ממנו נבראו כל הנשמות, אלא מאור עליון ישירות כדי שלא יהיו בהן אותן "מומים" מה שאתם מכנים דפקטים, מגרעות, חסימות, תיקונים מה שיש לנשמות אשר יצר כבר האדם הראשון ובני האדם אחריו בעקבות ההתנהגות שלהם בכדור הארץ. לבני האדם קשה להתנקות מכל אשר הם יצרו בכל הגלגולים שלהם כבני אדם.

זימון אור הבורא לחמלה
על מנת שתוכלו להמשיך ולהתפתח ולהתחבר לאור האין סופי, הרי שהינכם מוזמנים לעשות את העבודה הבאה: התחברו אל בורא הכל אשר הוא  האהבה האין סופית, דמיינו כמו שמש אין סופית אשר מצוייה באין סוף ואין היא יכולה ליגמר או להתכלות, ומהאור האין סופי הזה, ברגע שאתם תשלחו את האור הזה הרי שיעורר הדבר חמלה בליבות בני האדם.
ההתכוונות והבקשה שלנו מבורא הכל צריכות להיות נקיות וטהורות ללא רבב וללא אגו כדי שנוכל להתחבר אל האור האין סופי שהוא אהבה וחמלה כדי לבקש שהאור הזה ימשיך ויזרום אל בני האדם. אין הדברים יכולים להיעשות בהמוניות, ואין הם יכולים להיעשות על-ידי כל אחד, תהיה זו בחירת בורא הכל, לבחור את אותם האנשים ושליחים אשר זה יהיה התפקיד שלהם. ועל כן תקומנה עוד קבוצות שידעו להתחבר אל האור הראשוני הזה ולשלוח אותו לכדור הארץ ובמיוחד אל האנשים החיים עליו. תוכלו לשלוח את האור הראשוני הזה וגם את האור אשר קיבלתם בפעם שעברה אור שיורד ע"י המשפט המיוחד " קדוש קדוש אדונאי צבאות מלוא כל הארץ כבודו". על מנת שתראו את אשר קורה פה ואשר ישנם שינויים ואשר המנהיגים המושחתים או מתחלפים או משנים דעותיהם ומשנים את אשר קורה בכדה"א. נשלח את האור לארה"ב על מנת שיתקבלו ההחלטות הנכונות עבורנו, על מנת שיהיה שקט ושלווה גם במגזר הזה שאתם חיים בו. תמיד בעבודתכם עשו את שני הדברים הללו:  
1. שלחו את האור של המשפט "קדוש קדוש קדוש אדוני צבאות מלוא כל הארץ כבודו.                    
2. לפנות אל בורא הכל לבקש ממנו ומצבא מלאכיו עושי רצונו להזרים אלינו את האור מאותה מעין שמש, שאין היא שמש, אלא אור האין סוף של  הבורא האור הבראשיתי אור הנגוהות אשר יגיע אליכם ויעטפכם כמו מגן-דוד אין סופי וממנו שילחו את האור הזה אל האנושות.
בנות אור, הינכן קבוצת אור אשר הייתן מיני קדם הינכן, פעלתם יחדו פעמים רבות נפגשתן ועשיתן עבודה רוחנית על כן תמיד בפוגשכן אחד את השני השמחה הנשמתית שלכם גדולה מאד. והרטטים הללו עוברים בנמי נשמתכם, אך גם אל התודעה שלכם. כל מפגש כזה מפרה הינו, ואתם ממשיכים ומתפתחים. חשים אתם בנו, מלאכי עליון כאשר אנו באים ונמצאים עימכם וגם למדים מכם, על כן, אנו מודים לכם על עשייתכם ונמשיך להוביל ולעזור לכם בכל אשר תעשוץ הענווה והיושר, הם התכונות המרכזיות שלכן ועל כן, כל שאתם עושים באור הוא! גם אם לעיתים אתם מפשלים במערכת היחסים האישיים שלכם, הרי אין הדבר נורא, שכן אתם בני אדם ועליכם ללמוד את אשר בני האדם עוברים. הברכה אשר רה-אלי קיבלה היום בלכתה בפארק מאחד מהאנשים ששמחה אותה מאד: אחרי חגים שמח לכם.
המלאכים פשוט מנפנפים בכנפיים מעליכם ומעלים את תדרי נשמותיכם, ומעבירים את המסרים הללו  אליכם והם המלאכים והבורא והמה ביניכם. תבורכו נשמות טהורות בעשייתכם היו מאושרים חומלים ואוהבים. אהבת הבורא מעוררת, מלטפת אתכם, שערי השמים פתוחים ואתם יכולים לבקש בקשותיכם שתעלנה ישירות אלי.
 
סיכום הדרך לשליחת האור
אני שולחת לכם את הקטע שבו התבקשנו לעשות עבודה:
"התחברו אל בורא הכל אשר הוא האהבה האינסופית.
דמיינו כמו שמש אינסופית המצויה באין סוף ואין היא יכולה להגמר.
ומהאור האינסופי הזה, כמו קרניים היורדות ומשרטטות סביבכם
מגן דוד של אור, אתם בתוכו ומאפשרים לבורא הכל למלא אתכם
באור האינסופי. לספוג את האהבה הזו ולהפנות לכל בני האדם.
ברגע שתשלחו אור זה, יעורר הדבר לחמלה.
להתחיל עם הקדוש, קדוש, קדוש אדוני צבאות מלא כל הארץ כבודו,
ולפנות לבורא הכל ולבקש להזרים אליכם את האור האינסופי ולשלוח
אור זה לכל האנושות".

ואם לא קשה לכם, תוסיפו גם את בעלי החיים, הצומח ואמא אדמה.
בברכת אור ואהבה רה-אלי