תלמידים מספרים

דף הבית >> תלמידים מספרים
חוויות ורשמים  של תלמידים מהסדנאות

מרשמיו של א. אודי
את תדרי אור המגן דוד לא ממש הכרתי לפני שהתחלתי ללמוד אצל רה-אלי, העיסוק המקצועי שלי הוא בתחום המחשבים. למעשה לא היה לי מושג על רייקי, ואחת הסיבות שבאתי ללמוד אצל רה-אלי, היתה הדרכה הפנימית שלי שאני אמור ללמוד ממנה. פגשתי את רה-אלי בחנות מיסטיקה, רה-אלי עשתה לי מפה נומרולוגית עפ"י עץ החיים, האיבחון היה מדויק ודיבר גם על הפוטנציאל של יכולות הריפוי והרוחניות שלי. רה-אלי סיפרה לי שהיא מלמדת את אור המגן דוד שהוא הרייקי ע"פ היהודות. משהו בפנים אמר לי ללכת על זה למרות שלא היה לי מושג מה זה.
אחת הסיבות שניגשתי ללמוד את תדרי אור המגן דוד, היא האפשרות לעזור ולטפל בקרובים אלי ולמי שיזדקק. אין לי קליניקה ולא יודע אם תהיה, אך אני מטפל בכל מי שזקוק לטיפול, וכן האפשרות לשלוח מרחוק טיפול קסמה לי מכיון שאני לא יכול להגיע לכל אחד.
רשמים מהסדנא של השלב הראשון באור המגן דוד: את השלב הראשון למדתי בקבוצה של ארבעה אנשים, השלב הראשון כולל את התאום, הפתיחה לאנרגיה והעברתה ע"י טיפולים במגע יד לעצמנו ולאחרים. שלב זה כולל את המקום של הבנת המשמעות של תדרי אור המגן דוד ללא שימוש בסמלים. אחת החוויות הראשונות שבו השתמשנו בטכניקה היתה כשהמורה שלנו רה-אלי הגיעה לשיעור לאחר ניתוח בחניכיים והיא לקחה במצות רופא השיניים כדור אנטיביוטי שלא התאים לה והיא התעלפה.  מכיוון שהיינו מחוברים לאנרגיה עשינו מה שלמדנו והעברנו לה את תדרי אור המגן דוד באמצע השיעור, לאחר מספר דקות היא התעוררה וחשה כאילו נולדה מחדש.
זאת היתה אחת התשובות שקיבלתי לגבי האנרגיה, שהיא עובדת מהר ובמקום ומטפלת בכל אחד למעשה.
במהלך הקורס הראשון שהוא בעצם מתמקד בגוף הפיזי בלבד, למדנו על הצ'קרות ועל הטיפול בהן ואיפה נוגעים ואיפה לא, היתה לנו חוויה מדהימה, כשאחת התלמידות היתה אשה בהריון, ובמהלך התירגולים שעשינו אחד על השני, העובר החל להגיב במהלך הטיפול, זאת היתה חוויה מדהימה, העובר החל לזוז ואף הרגשנו שהוא משתף ממש פעולה.
שלב החניכה: בשלב החניכה אנו נכנסים למדיטציה בדמיון מודרך ועוברים חניכה (פתיחת ערוץ לאנרגיה) של שלב 1 של תדרי אור המגן דוד. במהלך המדיטציה נשלחנו לבית המקדש ופגשתי את הכוהן הגדול, שראיתי אותו בעצם כרה-אלי, אשר מסתבר שהיתה בגילגול אחר שלה גם כהן בבית המקדש.
זאת היתה חוויה מרטיטה כשלעצמה. האנרגיה שמועברת בזמן החניכה היא מאוד עוצמתית וחשים אותה אף באופן פיזי כל אחד על פי רמתו הרוחנית ועוצמתו הפנימית. יש שלא חשים הרבה, ויש שחשים את העוצמה והאנרגיה החזקה אשר עוברים מידיה של רה-אלי לידינו.
פיענוח: במהלך הקורס הראשון יש שלב של פיענוח שאורך 21 יום, אשר נועד לנקות את עצמנו מכל מיני משקעים בעבר ולעשות אותנו צינור נקי כדי שנוכל להעביר את רטטי האור בצורה הכי טהורה ונקיה שאפשר. בפיענוח כל יום אומרים משהו לפני השינה לגבי תקופה מסוימת בחיינו ועושים טיפול באנרגיה על עצמנו לפני השינה. מסתבר שכנראה היה לי המון מה לנקות, והחוויות שחוויתי היו מאוד קיצוניות, היתה לי ירידה של לחץ דם, התעלפויות ודברים בלתי מוסברים שקרו לי במשך התקופה, ומכיון שאני גם מתקשר, שאלתי את ההדרכה שלי מה פשר הדבר ונאמר לי שאין לי שום דבר ושאני עובר מין תהליך התכווננות שיארך 3 שבועות. למרות זאת עשיתי כל מיני בדיקות כדי לשלול כל מיני מחלות ותופעות ואכן כל הבדיקות היו תקינות ולאחר 3 שבועות הכל נעלם כלא היה ויצאתי מחוזק מכך (רה-אלי אמרה לי כי לא שמעה על עוד משהו שחוה את התהליך בצורה כזו(.

רשמים מהסדנא שלב שני:
הקורס הוא בן 4 מפגשים של 4 שעות אקדמיות כל אחד. הקורס משלב למידת סמלים יהודיים, אשר עובדים על האדם ברמת גוף, נפש ונשמה. הסמלים הם סמלים מוכרים מהמסורת היהודית. בסדנה זו הקבוצה גדלה וגדלה היו פעמים שמנינו 8 איש, וההרמוניה בין האנשים היתה גדולה מאוד. הסתבר גם שהקבוצה אשר התגבשה שם בקורס הזה חוותה חוויות משותפות מחיים אחרים והיתה לכולנו הרגשה שאנו מכירים זה את זה כבר שנים, מה שגרם להצלחת הקורס אף יותר.
בקורס הזה למדנו כיצד משלבים את הסמלים בטיפול, למדנו על כל סמל, משמעותו וכיצד מסמנים אותו עלינו או על אחרים, וכן למדנו לטפל מרחוק בעזרת הסמלים.
הקורס הזה  מאוד עזר לי ברמה האישית, מכיון שאימי נפלה למשכב ונכנסה לבית חולים עם דלקת ריאות קשה, ושלחתי לה טיפול מרחוק במהלך משכבה בבית החולים, ומיד החלה הטבה במצבה.
הקורס גם עוזר להתפתחות רוחנית לאנשים אשר הניצוץ הרוחני קיים בהם ומעצים תכונות אחרות אצל אחרים. אצלי הקורס העצים את ההתפתחות הרוחנית שלי ובמהלך החניכה תמיד היו לי חוויות מרטיטות, כאשר הגעתי לכל מיני מקומות ומחוזות במהלך המדיטציה.
גם העוצמה של האנרגיה המועברת בשלב החניכה גדלה והתעצמה וכולם חשו בשינוי.
למדנו 22 סמלים שונים במהלך הקורס, סמלים אשר עובדים ברמת הגוף/נפש ועוצמתיים מאוד.
שלבי מדיטצית החניכה  אף העצימו את התפתחותי הרוחנית.

דוגמא למדיטציות שעברנו:
1. באחת המדיטציות הונחינו לדמיין את דוד המלך, ואכן ראיתי את דוד המלך בשני שלבים
    של חייו - שלב אחד כשהיה נער אדמוני מנגן על נבל, והשני כשהיה בסביבות גיל ה 40 עם 
    פנים מחייכות מאוד, הוא העביר מסר לעם ישראל:
" ...ואהבת את ה' אלוהיך בכל נפשך ובכל מאודך
ואהבת את רעך כמוך
ייסורי ישראל לא הסתיימו עוד נכונו לכם שנים טובות...
הוא חזר על משפט זה מספר פעמים
... אהבו זה את זה
שילחו אהבה זה לזה...

אהבו את העולם ואת היקום
וקבלו את אהבת היקום בורא עולם והמלאכים...
הייתה הרבה אהבה וחיבוק גדול לעם ישראל..."

 
2. עוד מדיטציה שערכנו הביאה אותי לחוות 2 גילגולים שונים שהיו לי בחיים קודמים: אחד, הייתי כהן דת של המאיה, ראיתי את עצמי על ראש פירמידה כמו במאצ'ו-פיצ'ו עם מסכה של מכשף/כהן דת, ומיד אחר כך ראיתי את העין של רא האל המצרי, ואותי ועוד אחת ממשתתפות הקורס ככהני דת במקדש מצרי מסתובבים במקדש...
לא מן הנמנע היה שכולנו המשכנו ללמוד יחדיו את השלב השלישי של הקורס שזהו שלב מאסטר-מטפל.
שלב 3- מאסטר מטפל: משך הקורס 8 מפגשים בני 4 אקדמאיות שעות כל אחד, שבו לומדים עוד 48 סמלים אשר עובדים ברמת נשמה, יקום וברמה הכללית, בשלב זה ניתן לעשות שינויים ולעזור לאנשים בכל מיני מצבים פיזיים, במצבים נפשיים, רוחניים, לנקות עין הרע, לעשות חיבור נשמה, תיקון נשמה על פני כל הגילגולים והגלגול הזה. את כל התהליכים ניתן לעשות לאנשים כיחידים, לטובת עם ישראל לטובת הכלל ולטובת כל היקום.

במהלך הקורס הזה העוצמות היו ברמות מאוד גבוהות, כל שיעור היתה חוויה אדירה ומופלאה. מדיטציות החניכה היו מאוד עוצמתיות עם חוויות מאוד מיוחדות אשר חוויתי ברמה האישית לדוגמא:
1. במהלך המדיטציה עליתי בעזרת 2 מלאכים לשמיים למקום שבו נמצאות הנשמות,
     האורות שהיו שם היו מדהימים והשקט והשלווה היתה מדהימה. המקום לא היה
    דומה לאף מקום שהכרתי בעבר.
2. במהלך המדיטציה נשאבתי למעלה למקום כמו הרים עם רעמים וברקים, וראיתי את הסנה הבוער. וקול (כנראה של בורא עולם) יצא כמו מתוך הרעם ואמר: אנוכי ה' אלוהיך אשר הוציאך ממצרים להיות לכם לאלוהים".. אח"כ באו כל מיני דמויות שאני מכיר מהעבר (אבי, סבתי, סבי, חברים..דודים) וממש שמחו בשבילי ממש ערכו חגיגה גדולה לכבודי.
מה שחשוב לציין זה שהמדיטציות והחזיונות הללו הראו לי מאין מגיעם כל הסמלים אשר רה-אלי קיבלה אותם. על אף שעל פניו נראים כמו כל סמל יהודי רגיל (לדוגמא: הדס, ערבה, אתרוג, לולב..), אך המקום מהם הם מגיעים והקדושה שכל סמל מסמל ממחישים את העוצמה שלהם.
לקראת סוף הקורס השלישי, העוצמות של הסמלים חילחלו בכל אחד ואחד מאנשי הקבוצה, וכל אחד חש את עוצמתם.

טיפולים מיוחדים שעשיתי וחוויות שקרו לי:
1. לפני כשבוע נתבקשתי לשלוח את תדרי אור המגן דוד עבור אשה יולדת שמצבה לא היה כל כך קל. הייתי באמצע עבודה אבל שלחתי, במהלך השליחה של האנרגיות, ראיתי ישויות אור מאסטרים כעיגולים כחולים, אשר משתתפות איתי בתהליך הריפוי ושליחת הרטטים. זאת היתה חוויה מיוחדת מאוד מבחינתי. לאחר מספר דקות, התקשרה אלי חמותה ובישרה לי שהלידה עברה בשלום.
2. יש בעבודה שלי מישהו שסובל ממיגרנות, מיגרנות מאוד קשות. הוא קרא לי, ועשיתי לו טיפול, תוך מספר דקות הכל עבר.
3. יש אשה בעבודה שלי אשר נמצאת בהריון, ויום אחד הרגישה לא טוב, לחצים בבטן וכאבים, עשיתי לה טיפול של כמה דקות ולאחר מספר דקות הכל עבר חזרה להיות ללא כאבים.
4.  אני שולח כל יום את רטטי אור המגן דוד לכל מיני אנשים קרובים אלי וגם לכאלה שמבקשים ממני. ביום שישי אחד הייתי בדרך לעיסוקיי, ופתאום היתה לי תחושה שאני צריך לשלוח תדרי אור לחבר מהעבודה, לא הבנתי למה, מכיון שבדרך כלל איני שולח לו, אך שלחתי לו, ומסתבר, שבאותו זמן ששלחתי לו אנרגיות, הוא ניצל מתאונה שהיתה אמורה להיות קשה ביותר: רכבו נכנס באוטובוס, המכונית שלו ניזוקה קשות, והוא יצא ללא שריטה.  נסתרות דרכי האל.

אני מודה לבורא עולם על שהפגיש אותי עם רה-אלי אשר העבירה לי מידע ואנרגיה כל כך חשובה. אני שמח להשתמש בה עבור כל אחד שמבקש באהבה רבה ולטובת נשמתו העליונה של כל אחד.
אני ממליץ ושולח לרה-אלי אנשים המעוניינים ללמוד את שיטת הטיפול המיוחדת הזאת.
רשמים משילוב אור המגן דוד בטיפולים קוסמטיים
עופר בקשי קוסמטיקאית ומטפלת הוליסטית
תודות לך רה-אל על מתנת תדרי "אור המגן דוד" שהענקת לי.

אני יכולה להצביע על שידרוג בשני מישורים:
א.      לאני שלי - בכל מה שקורה לי בזמן ואחרי הטיפול. אני מרגישה מוגנת יותר, אני מתמלאת בכוחות, ואני מחכה לסוף הטיפול כדי שאוכל להתחיל בחלק הנפלא של העברת אנרגית אור המגן דוד למטופל.
ב.      המטופל - אחרי 34 שנים במקצוע הקוסמטיקה התחלתי לשלב בהתחלה ב"טעימה קלה" את אור המגן דוד גם בטיפולי הפנים מיד לאחר העיסוי.
אני מניחה את כפות ידי על האיזור המטופל (במקום להשתמש במכשור חשמלי) ומעבירה את האנרגיה המופלאה הזו. התוצאה באה לביטוי בכמה מישורים אצל המטופלים: בפיזי – העור. בנפשי ובתחושתי.
עור הפנים זוהר, מחודש, חלק ורענן מראהו נשמר גם לאחר הטיפול. בנוסף מדוחים המטופלים על שפע של חוויות שהם עוברים כמו: זרימה של אנרגיה בכל הגוף וחם חזק. פתיחת חסימות ותקיעויות כמו: פחדים, כעסים, בכי של פורקן ושלוה נפלאה שמתפשטת בכל הגוף והמחשבות. ויש כאלו שחווים חוויות מסטיות כמו: ראית צבעים מדהימים, חוויה אסטראלית. אנשים סיפרו לי על דברים שהיו תקועים בהם זמן רב ופתאום נפתחו. התחושה שמשהו חזק מתרחש, אין ספק אנרגיה עוצמתית.
המטופלים פעמים רבות מצביעים על חוסר רצון להפסיק את הטיפול ולא רוצים לקום מהמיטה. התוצאות טובות יותר כי גם משפיע אלמנט ההרגשה הטובה של האדם ויכולת האנרגיה לרפא ולחדש. לא משנה מה עשיתי בעיסוי העברת אור המגן דוד היא החזקה ביותר.
ג.       בני המשפחה והקרובים – בזכות האנרגיה אני יכולה לטפל ולרפא את בני משפחתי. כל מערכת היחסים השתנתה כיום ישנה יותר שלוה וזרימה בין כולם ויותר בריאות.


מרשמיה של ה. דבוריק
היי רה אלי אני שמחה לפרגן בכתב כי באמת מגיע לך.
באתי אלייך לייעוץ בעץ החיים. אמרת לי דברים מאד נכונים ועוד דברים שלא הכרתי בעצמי ואז אני מתחילה לגלות על עצמי עכשיו.
הלכתי הביתה עם המשפט שנתת לי ובאדיקות גדולה אמרתי את זה כמה פעמים ביום. באופן פתאומי התחילו להיפתח לפניי כל מיני הזדמנויות שלא צצו קודם.
למדתי אצלך את קורס 'אור המגן דוד' 'רמה א' ו ב'. מה שלמדתי ייושם מיד על ילדיי וגם על עצמי ועזר להם מאוד בייחוד בכאבי הראש שהעברתי להם בתורשה. באחד המקרים ביקשתי ממך בטלפון שתעשי טיפול מרחוק לבתי שהרגישה נורא ובאמת היא אמרה אחר כך שבאותו הזמן הכאב התגבר מעט ופתאום הייתה הקלה והכל עבר.
שלחתי אלייך מישהי מאד, מאד יקרה לי לייעוץ עץ החיים, שלא האמינה בדברים האלה . את ייעצת לה והיא סיפרה לי כמה שבועות אחר כך שהיא מאד, מאד מרוצה וכי דברים החלו 'לזוז' בעבורה בגדול במיוחד בעסקים, כשהיא מקפידה לומר את 'המשפט שלה.
אין ספק שמומלץ מאד לקבל ממך ייעוץ וגם ללמוד אצלך. את מורה סבלנית ונדיבה. תודה ענקית לך.

מרשמיה של ק.נ. אורנה
למדתי את אור המגן דוד אצל רה-אלי כולל את כל השלבים. מאז אני מטפלת בכל המשפחה הקרובה והרחוקה. זה משמש לי אורח חיים. כשהייתי צריכה לפתוח עסק חדש שלחתי את הסמלים של תדרי אור המגן דוד לשפע והצלחה ומצאתי את המקום המדהים ביותר. גם ילדי למדו את אור המגן דוד. השמוש באנרגיה העלתה את בטחונם בחברה ובלימודים, הם גם טיפלו בילדים מכיתתם כאשר נפצאו או לא הרגישו טוב ובני אף הפך למגשר של הכיתה בין הילדים.
אך יותר מכל עזר לי הלימוד כאשר אבי אושפז בבית החולים ושבועיים היה ללא הכרה. הרופאים התיאשו ואז בעזרתה של רה-אלי שהגיעה לבית החולים וטיפלה בו באמצעות הסמלים העוצמתיים ביותר אבי היום בבית מתפקד והנס נעשה.
תודה מכל הלב על כל אשר קיבלתי והבאתי לחיי כל משפחתי