תיקון הנשמה בגלגולים

דף הבית >> תיקון הנשמה בגלגולים
גלגול נשמות, מתוך ויקיפדיה

גלגול נשמות הוא שם כללי לאמונה עממית רווחת בעולם, המתארת תהליך אותו עוברת נשמת האדם לאחר מותה. אמונה זו תלויה באמונה קודמת בדבר קיומה של ישות רוחנית, נשמה, אולם רבים מבין המאמינים בקיומן של נשמות אינן מאמינים בגלגול נשמות. האמונה בגלגול נשמות מאפיינת תרבויות שונות ולא קשורות, ולא אחת נכרכת ביחד עם אמונות דתיות.


גלגול נשמות ביהדות
במקורות היהודית האלמנטריים, כמו התנ"ך, התלמודים והמדרשים - למרות האמונה הבלתי מסויגת בהישארות הנפש - אין זכר לתפיסה זאת.
בספרות הקבלה ובמיוחד בכתבי האר"י, ישנו הסבר מפורט על תפקיד הגלגול ועל פירוט הנשמות שהתגלגלו. על פי גישה זו רוב האנשים שנולדים בעולם הנם גלגולים של נשמות "ותיקות" ומיעוטן הן נשמות חדשות.
בניגוד לתפיסות מזרחיות הרואות בגלגול טבעו של עולם, לתפיסת הקבלה הגלגול נועד להביא לתיקון הנשמה. ההתנסות החווייתית היא הכוח המניע המגלגל את נשמת האדם בחזרה לעולם והיא גורמת לה לשאוף לקנות דעת ולהיטהר.
שאיפתה של הנשמה היא להישאר תמיד במצב של מודעות טהורה, מבלי להיות תלויה בקיום הגופני (המצריך את גלגולה של הנשמה לתוך גוף, המשית עליה את מגבלות החיים הגופניים), וכך נתונה הנשמה בגוף במאבק מתמיד. הנשמה מתגלגלת שוב כדי לעשות את התיקונים בדברים בהם יש משום בושה ואשמה הן במעשיה כלפי עצמה או כלפי אנשים אחרים, גם היותה בחוסר הערכה עצמית או  אי מימוש הפוטנציאל שלה ועוד... יכול להביאה שוב לגלגול נוסף. נשאלת השאלה האם אנו יכולים לשנות את גורלנו להקל או לבטל את התיקונים שעלינו לעבור כבני אדם בגלגול הזה?
דומה שזכינו לתקופה מדהימה לרצון טוב מהבורא המאפשר לנו לעשות את התיקונים. באמצעות שיטות אחדות. אמנה שתיים מהן בהן אני משתמשת ורואה תוצאות מדהימות.

תיקון הנשמה, כיצד?
1. תיקון הנשמה באור המגן דוד
בתהליך הקרוי "היכל של מעלה". בתהליך זה נעשה התיקון בליווי מדיטציה. זה תהליך עוצמתי, פשוט וקצר הנעשה בידי מלאכים על פני כל הגלגולים והגלגול הזה, לא רק למטופל עצמו עובר את תיקון הנשמה כי אם בו זמנית המעורבים איתו כמו בני משפחתו ( גם אם לו נמצאים לידו בתהליך). בדרך זו אנו מבטיחים שהתיקון שלהם בנושא לא ישפיע על ביטול התיקון של אותו אדם. לעיתים לא יהיה ביטול מוחלט כי אם הקלה ויהיה צורך לאחר זמן לחזור על התהליך.

דוגמא: א. ל. אישה שהגיע למצב של חוסר תיפקוד וחרדות לאחר שאוימה ע"י שכן ואחיו כי אם לא תמכור להם את הבית בו גרה חייה בסכנה. כל מה שעשתה לא עזר.
הסתבר שבגלגול משנת 1447 בו היתה אצים בעל אחוזה גדולה. השכן ואחיו היו וסאלים, איכרים שבאו לבקש מהאציל עזרה בחורף קר בו לא היה להם מה לאכול. האציל התעלל בהם לפני אורחיו וכשניסו למחות ירה בהם למוות.
כיום הם באו לדרוש את המגיע להם. ורק לאחר תיקון בגלגולים באור המגן דוד לכל המעורבים זכתה האישה והמשפט והדבר בא על פתרונו.

ניקוי התת מודע מחסימות בחיים אלה וגלגולים קודמים

סדנאות וטיפולים פרטניים

כיצד פועלת השיטה
שיטה בה המטופל מובא באמצעות הרפיה קלה למצב בו הוא יכול לדווח מתת- המודע על נושא או פחד בו הוא תקוע בחייו. המטופל בערנות מלאה ויכול להפסיק את התהליך בכל רגע. התהליך נעשה באמצעות השגחה עליונה של המלאך מיכאל. הדיווח עצמו משחרר מהחסימות והבעיות מתת - המודע ע"י השלמת פאזלים חסרים במרחב הנשמה של האדם מחייו הארציים ומחיים וגלגולים קודמים. התוצאה היא זרימה בחיים, אושר, שלווה, איזון, ריפוי, וצמיחה רוחנית. 

בניגוד להיפנוזה  (ביוונית:היפנוס – שינה)  שזה תהליך פסיכולוגי בו המהפנט מציע למהופנט בעזרת סוגסטיות לאדם המהופנט לחוות סידרה של שינויים ועל המהפנט להוציא את המהופנט ממצב ההיפנוזה, בתהליך ניקוי רוחני המטופל בערות מלאה.

מה משפיע על חיינו?
פעמים רבות אנו מושפעים מרגשות תחושות ומחשבות שאיננו מודעים להשפעה ההרסנית שלהם על חיינו, על הבחירות, על ההימנעויות והחסימות שלנו. משפטים שקלטנו, אמונות ששמענו, פחדים וחרדות, אירועים טראומטיים דברים שקרו אותנו אם בחיינו אלו מרגע ההיווצרות עד להיום או אירועים שקרו אותנו בגלגולים ובחיים אחרים.
באמצעות ההיפנוזה הרוחנית ניתן לנקות ולטהר את ההשפעות הללו בחיינו, להיות שמחים ומאושרים יותר ולזרום עם החיים בקלות.

דוגמא: ח. ז. אישה בעלת משקל גדול במיוחד לא הצליחה בשום דרך להפחית ממשקלה. טבעת בקיבה, קיצור קיבה, שומרי משקל. טיפולים עם פסיכולוג. הדבר השפיע קשות על בטחונה העצמי ומערכות היחסים שלה.
הצעתי לה לעבור טיפול בהיפנוזה רוחנית על ה"פחד לרזות". בטיפול היא ראתה את עצמה בגלגולים קודמים כילד או ילדה בשכונות מצוקה ובגלגול אחר ראתה את אחרית ימיה כאישה זקנה שאין לה מה לאכול. המצבים הללו שנחרטו בתת המודע שלה גרמו לה פחד מלהרגיש תחושת רעב ולכן מצאה עצמה כל הזמן אוכלת. לאחר הטיפול פסקה האובססיה לאוכל ח. ז. הצליחה להרזות בצורה קלה.

אשמח לעמוד לרשותכם,
לפרטים נוספים בנוגע לטיפולים ומועדי סדנאות אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות צור הקשר באתר