סדנאות לילדים

דף הבית >> סדנאות לילדים

סדנאות אור המגן דוד, רייקי יהודי לילדים

 
ילדים זו שמחה, ילדים זו אהבה, ילדים זה ערוץ פתוח להילינג

טיפול בילדים באור המגן דוד
שימוש באנרגית אור המגן דוד זו דרך ישירה וטבעית לטפל בבני האדם ובמיוחד בתינוקות וילדים היות ומהות האנרגיה היא באהבה וחוכמה אלוהית. ניתן לטפל באנרגיה באופן קבוע ואזי אנחנו נמנעים ממחלות וחסימות, מחזקים את המערכת החיסונית ומאפשרים לילד לתפקד טוב יותר. האנרגיה תורמת גם להתפתחות הנפשית של התינוק או הילד.
משך הזמן בטיפול בילדים קטנים ובתינוקות הוא קצר. הילדים פתוחים יותר. כף היד שלנו מכסה איזור גדול יותר. עדיף לטפל באיזור הגוף והרגלים ופחות אם לא בכלל באיזור הראש שהוא רגיש יותר, ופתוח בקבלת אנרגיות. כשילד ישן ניתן ללטף את ההילה ולטפל מספר דקות מעליו באנרגית אור מגן דוד. הטיפול ישפר את איכות שינתו.
בילדים חסרי סבלנות ניתן לטפל בזמן השינה, או תוך משחק וחיבוק כאשר הילד יושב על בירכי המבוגר ובאמצעות הידיים מועברת לו האנרגיה. ניתן להעביר אנרגיה גם מרחוק דרך הנלמדת בשלב השני של אור המגן דוד.
במידה והילד זקוק לאנרגיה עלינו לקבל את הסכמת הילד לטיפול. במידה ואין הסכמה במילים או בתגובות אחרות לא נטפל או נבקש ברשות נשמתו ולטובתו העליונה.  במידה והילד יודע לדבר נשאל אותו באם הוא רוצה טיפול של אור המגן דוד ונפעל בהתאם. בטיפול בתינוקות ניתן לבקש את רשות ההורים.

סדנאת אור מגן דוד לילדים
סדנאת אור מגן דוד לילדים זו אחת מהחוויות הנפלאות שקיימת. החיבור שלהם לטבע ליקום ישיר. אין צורך להסביר להם את כל הפרטים באריכות, אני מצאתי שהם פשוט יודעים מה לעשות. נגיעתם עוצמתית ומרפאה והחום שזורם מידיהם אדיר ומרפא.
.ניתן ללמוד את השלב הראשון של אור המגן דוד כבר מגיל צעיר מאוד. בסדנאות אצלי השתתפו גם ילדים בני שלוש עם הוריהם. החוויה המשותפת הביאה להיפתחות וקירבה בין
 הילד להורה. להבנה עמוקה יותר ולגילויים חדשים ביכולות של שני הצדדים להעניק ולקבל. כיון שהחניכה שהיא החיבור לאנרגיה מאוד מרגיעה מצאתי, כי גם ילדים שבדרך כלל הוגדרו כהיפר אקטיביים ישבו בשקט ניהנו להיות מטופלים ולטפל. היו ילדים שלקחו על עצמם לטפל בהוריהם שלא חשו בטוב.
באחת הסדנאות באור המגן דוד נעשתה חניכה לאנרגיה לגלאי שש, הילדים ישבו במדיטציה וסיפרו על חויות נפלאות שהם עברו. לאחר החיבור לאנרגיה ביקשתי להראות להם כיצד מניחים את הידיים בזמן הטיפול. ילדה אחת אמרה כי כואבת לה הזרוע והיא רוצה לטפל במקום הכאב. ילדה אחרת ניגשה לקערת הקריסטלים הוציאה אבנים שהיו תואמים את צרכי הטיפול ושאלה את בעלת הכאב האם היא מוכנה שיטפלו בה, הראשונה נענתה והדרך בה היא טיפלה בה הבהירה לי כי אין צורך להראות להם כיצד מטפלים. גם הטיפולים שהם עשו אחד לשני ולמבוגרים הוכיחו זאת.הטיפול באנרגיה משרה עליהם שלוה, מעניק

שימוש באור המגן דוד בגן ילדים:
אופירה, גננת שיש לה פעוטון במודיעין סיפרה כי מאז שלמדה את אור המגן דוד השתנתה האוירה בגן. הילדים קשובים ורגועים יותר. בעיקר מרשימים התוצאות בטיפול בילד היפר אקטיבי שהיה מציק לכל הילדים בגן והביא לאי שקט בלשון המעטה עד ש... אופירה התחילה לטפל בו באנרגיות מרגע כניסתו לגן בבוקר. הילד נרגע, ישב ושיחק בצעצועים ולא הציק עוד לאישביטחון, משפר את תפקודי המוח, מביא להצלחה רבה יותר בלימודים ובתחום החברתי.

סדנאת אור מגן דוד לגיל ההתבגרות:
 מגילאי העשרה המאוחרים ניתן לרכוש את המיומנויות של השלב השני.  בשלב זה נלמדיםהסמלים ורוכשים את המיומנות לשלוח את האנרגיה והסמלים לאנשים הנמצאים לידם ובמקום אחר.  ילדים מבוגרים יותר לוקחים אחריות ומטפלים בעצמם ולעיתים בחבריהם. באמצעות הסמלים יכול הבוגר להעצים את יכוליותיו הלימודיות, יכולות אישיות כמו ריכוז המוח בזמן מבחן לחזק את ביטחונו העצמי, לשפר את מצבי הרוח האופייניים לגיל ההתבגרות ולהשפיע על סביבתו או חבריו בכל מה שקשור ביחסים בין אישיים ועוד...