חיבור נשמה

דף הבית >> חיבור נשמה
חיבור נשמה
 
טוב לעשות את התהליך של חיבור נשמה לכל אחד שכן אירועים שונים ביומיום גורמים לנו להפר את האיזון שלנו ולהתפזר.
 
מהו חיבור נשמה
 
חיבור נשמה הוא תהליך בו אנו מרטיטים את רוח האדם, הוויתו ונשמתו במימדים השונים. כמו בבחירה בהורים, בגילגולים, בכל הדורות, בחלק הזיכרי הנקבי ועוד.  
חיבור נשמה נעשה במימדים הגבוהים של האדם בעזרת המלאך מיכאל, מישום כך הכל נעשה בהשגחה עליונה ומשפיע מיידית.
 
מה מביא לניתוק או פיזור הנשמה
 
האדם הוא הרכב של 7 גופים. הארציים - הגוף הפיז. החשמלי – הצ'אקרות,  הילה, הילה אסטראלית, ו 3 גופים עליונים שהם הרכב הנשמה. האדם בהתנהלותו הארצית עובר חוויות שונות ביניהם חיוביות וביניהם טראומטיות. חלק מהאירועים מוציאים את האדם מאיזון, חלקים מאנרגית ההילה, מההילה האסטראלית ומהנשמה מתפזרים, כשהאדם נפגע רגשית, עובר טראומה או הורס את גופו כמו בספורט תחרותי לא מרוסן, לקיחת סמים, אלכוהול ללא גבולות הוא פוגע בתפקודו. 
 
אירועים טראומטיים, פיזיים, נפשיים ורגשיים גורמים לפציעה ברוח - בנשמת האדם, חלקים ממנה מתפזרים והולכים לאיבוד במימדים השונים – האדם חש חצוי, לא שלם, קיים קרע בינו לבין נשמתו. לאדם קשה לממש את יכוליותיו וייעודו.
 
כיצד משפיע חיבור נשמה על האדם
 
בתהליך חיבור הנשמה נעשה איחוד מחדש של כל החלקים והמערכות של האדם באמצעות תדרי "אור המגן דוד" והמלאך מיכאל.
 
כשאנו עושים לאדם את התהליך של חיבור נשמה הוא מתאזן מידית.
 
החיבור לנשמה מטפל ומרפא את כל המערכות של האדם. הוא מחזיר אלינו את השלוה השמחה את היכולת להרגיש שייכות לכאן ועכשיו. להרגיש שוב את החיות המפעמת באדם. האדם מרגיש חיבור ואהבה חדשים לעצמו ולעולם הסובב אותו.
 
החיבור גם מנקה מכל עין הרע או כישוף שנעשה לאדם וכך משחרר אותו ומכניס אור, אהבה וחיות מחודשת לחייו.
 
חיבור נשמה עוזר ביותר במקרים בהם האדם איבד את דרכו, נמצא בחרדות ופחדים, חולה מאוד, או חסר הכרה. טוב לעשות חיבור נשמה בכל המקרים המצויינים  לעיל אך כנס פועל התהליך של חיבור נשמה על ילדים חולים - השיפור מיידי.
 
מה היתרון בחיבור נשמה כפי שנעשה באור המגן דוד
 
אור המגן דוד הוא אנרגית הבורא המכיל את החוכמה העליונה. האנרגיות והסמלים מביאים איכויות ועוצמות נוספות המאדירות את התהליך והתוצאות מיידיות.