הרמוניה ותקשור

דף הבית >> הרמוניה ותקשור
 
 
 
 מודעות ותקשור
תקשור עם המדריכים הרוחניים
רה-אלי רחל קמחי
 
חוויה אישית
 
זה הכל קרה לי בפתאומיות כאשר חברה הביאה אותי למפגש בו עשינו מדיטציה. נפתחתי  לתקשור  ללא כל הכנה מוקדמת, או ידע על הנושא. קבלתי את היכולת לראות חזיונות, לקבל ידע ומסרים על שעומד ליתרחש בישראל ובעולם. לא הבנתי מה בדיוק קורה לי. למזלי הכרתי באותו מפגש אנשים שנחשפו לעולם הרוח והתקשור והם ליוו והינחו אותי מה ואיך לעשות עם כל הידע והמסרים שאני מקבלת.
 
בשלב מאוחר יותר כאשר למדתי את הדברים בצורה מסודרת, הבנתי מה החמצתי, איזה שגיאות עשיתי בגלל שלא למדתי לתקשר בצורה מסודרת. לא ידעתי שצריך להודות על הזכות הזאת, על הידע, לעשות הכנה מוקדמת על מנת ליתחבר למקום, למדריך הגבוה והנכון לי.
 
תקשור מהו
האהבה הגדולה שיש לי מלבד לתקשר ליחיד, לכוון ולעזור לו כדי שירים את עצמו, היא הזכות לתקשר ולקבל ידע הקשור בעבודה הרוחנית שאנו עושים למען עם ישראל והעולם.
אנרגיה זו מאפשרת ליותר ויותר אנשים להתחבר לתקשור שלהם. האינטואיציה היא הרגישות דרכה אנו חשים את ההדרכה.
התקשור מצב תודעה מורחה המאפשר לאדם להתחבר לידע ומידע שמגיע מההדרכה ומהעצמי הגבוה שלו. המדריכים יכולים להיות ישויות של אור, מלאכים, הבורא שהם מעבירים לנו את הידע בערוץ המואר המרכזי שלנו.ישנם מקורות וישויות שאנו לא נתחבר אליהם.
התקשור הוא דרך טבעית ליצור קשר עם המדריכים שלנו,  כל אחד יכול לתקשר ושונות הן הדרכים לקבל את הידע.
 
למה כדאי לי לתקשר
התקשור הוא עולם מופלא ורחב. כשאנו מתקשרים אנו מחוברים לאור, לאנרגיה של ריפוי ואהבה. אנו מתמלאים בשמחה,הדעת התובנה שלנו מתרחבת. אנו מבקשים לקבל מסרים שיש בהם ריפוי רוחני עבור האחר ובאותה עת אנו מקבלים ריפוי ותובנות גם עבור עצמנו.
המידע שמתקבל מאפשר לנו להיות ממוקדים ומרוכזים יותר. הידע בא ממקורות עליונים ועל כן הוא נכון לנו יותר. ההכוונה מתאימה לנו יותר ואזי גם ההחלטות שנקבל יהיו נכונים לנו יותר, החלטות שיעשירו, יצמיחו ויתנו לנו סיכויים טובים יותר בכל מערכות חיינו.
 
מהן צורות בהן מתקבל התקשור.
בסדנאות התקשור שהעברתי נוכחתי שהידע והמסרים  שאנשים קבלו הגיעו עליהם  בצורות שונות. היו כאלה שקבלו את המסר בתמונות, אחרים בתובנות ובידע ישר למוחם, יש מי שקבל את הידע בתחושות ואחר זה תורגם לו להבנות שכליות. מה שחשוב שכל אחד יבחין בדרך הנכונה לו ולא ירצה לקבל ידע דווקא בצורה שמקבל חברו. כמובן שצורת קבלת הידע יכולה להשתנות עם הזמן.

איך נשפר את יכולות התיקשור
היכולת לפרש את המסרים וליישמם היא יכולת נפלאה שמחזקת אותנו. על מנת שניהיה במיטבנו ונעשה זאת בדרך המוארת והמדויקת ביותר עלינו :
 
  1. לנקות עצמנו מכל החסימות והעכבות שאנו תקועים בהם מהעבר.
  2. לעבוד על האגו
  3. לרכוש את הטכניקות כדי שנתחבר לאור הגבוה ולערוץ המתאים לנו ביותר
  4. ללמוד תהליך וטכניקות של הפרדה
     
לכל מי שמעוניין לפתח את יכולות התיקשור מוזמן באהבה להצטרף לקורס הרמוניה ותקשור