אור המגן דוד רייקי יהודי

דף הבית >> אור המגן דוד רייקי יהודי
 
שיטת אור מגן דוד מאפשרת לכל אחד לרפא, לאזן ולהיטיב עם עצמו ועם האחרים בכל מערכות ההחיים. כיום אלפי תלמידים נעזרים בתדרי אור המגן דוד וסמליו אותם קבלתי ממדריכים רוחניים המתמצאים  בסודות הריפוי העברי העתיק.

מהי המהות של אור המגן דוד
אור המגן דוד – הינו אנרגיה קוסמית, אוניברסלית  אצילית שראשיתה בתחילת היקום והוויתו. אנרגיה זו מכילה את החכמה העליונה של הבורא, לכן כשמטפלים בה היא תעשה את הנדרש על פי צורכי המטופל בעצמה. אור המגן דוד מכיל את הקודים הקשורים באנושות ובמהותם של בני ישראל. זו אנרגיה מעודנת ועוצמתית הזורמת דרך כפות הידיים, ובקו ישר מהבורא לכל מקום ביקום באותו רגע שהיא נשלחת.

הייחודיות של אור המגן דוד
ההתחברות וההיפתחות אל אנרגית אור המגן דוד נעשית באמצעות קודים הקשורים בשורשים, במקורות, במסורת של בני ישראל, בספר תהילים ובקבלה, משום כך הלמידה היא קלה. רטט ותדר האנרגיה של אור המגן דוד מתאים לנו ביותר. הסמלים הנלמדים בשלב השני והשלישי נוגעים במקורות שלנו, הם מוטבעים בנו והם חלק מהוויתנו היום יומית. למשל סמל המגן דוד או סמל המנורה  שילובים אנרגטיים  העובדים על המח והפיזי בצורה נהדרת.

למה אנרגית אור המגן דוד עוזרת   
מגן בראשי תיבות = מ.ג.נ. = מוח, גוף, נפש/נשמה מכאן שהאנרגיה משפיעה על כל המערכות של האדם. ההתחברות לאנרגית אור המגן דוד מביאה להתעלות, שלווה, חיבור פנימי עמוק. האנרגיה טובה לכל אדם בכל גיל, קל מאוד ללמוד אותה, לטפל איתה בעצמנו ובאחרים. ניתן לשלוח אותה לאדם הנמצא בכל מקום בעולם ואפילו לאירועים בעתיד או בעבר....

האנרגיה עוזרת באיזון וריפוי של כל סוגי המחלות - מכאבי ראש, הצטננויות, מיגרנות, גירויי עור, שברים נקעים ועד לטרשת נפוצה, גידולים, סרטן ועוד ועוד. היא מעצימה את יכולות הפיריון, כיום מטפלים בשיטה זו בבתי החולים הקונבנציונאליים בנשים עקרות, ובנשים לפני ואחרי לידה, באנקולוגית ועוד. בעיתונים דווח על אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בהפריה מלאכותית בנשים שקודם לכן טופלו באנרגיה זו.

טיפול באור המגן דוד משפר מאוד את פעילות המוח, הזכרון, הריכוז והמיקוד לכן מביא להצלחה רבה יותר כמו: במבחנים ובמשאים ומתנים. אנרגית אור המגן דוד עושה שלום, מפייסת בין אנשים, מביאה לשפע להצלחה כלכלית ועוד....
 
 
אנשים מדווחים על חום גדול בזמן הטיפולים באנרגיות. על שלווה רבה. נשים בהריון שעברו חניכה לאנרגיות סיפרו על תינוקות רגועים המעבירים להן ולעצמם אנרגיות ריפוי. שברים מתאחים כמעט בחצי הזמן, גידולים וסרטן נרפאים בזמן קצר. מטופלים עוברים טיפולי שיניים ללא זריקות הרדמה. ניתוחים נרפאים בזמן קצר יותר עוד, ועוד…

דוגמאות לתוצאות מטיפולים באור המגן דוד
            
  • א.ה. – גבר בשנות הארבעים לחייו סבל מבעיית עיניים שהביאה להתעוורותו ועל ידי טיפול של בנותיו בו בבית החולים ניצל מאור עיניו.
  • א.ה.- אישה בשנות השלושים לחייה, זמן רב ניסת ה להיכנס להריון. בזמן הסדנא של אור המגן דוד– במדיטציה, קיבלה מסר כי תלד בן והיא ראתה במדיטציה את התינוק שיוולד.  שבועיים  לאחר מכן היא בישרה לי כי היא בהריון.
  • מ.ל.- בחור בן 26, ירושלמי, חולה בסרטן באזור הבטן, כתב מכתבי פרידה לכל מכריו ובני משפחתו. הרופאים הפסיקו את ההקרנות ונמסר לו כי ימיו ספורים. באמצעות טיפולים באנרגית אור מגן דוד וסמליה, בריברסינג  פרחי באך ודמיון מודרך שקיבל. ואף הוא למד את שיטת אור המגן דוד וטיפל בעצמו. לאחר כחמישה שבועות – עבר בדיקות ונמסר לו כי הוא בריא לחלוטין.
  • ג.א.- תינוק שכתפו נשברה במהלך הלידה. לאחר טיפולים באנרגיה התאחה השבר אך הוא לא יכל להזיז את היד. בהתייעצות עם פרופסורים שונים הובהר למשפחה שעל התינוק לעבור ניתוח ושגם לאחריו לא יוכל ג. להשתמש בידו כמו שצריך. לתינוק נתנו טיפולים בתדרי אור המגן דוד ובמקביל נתנו לו טיפולים בפיזיותרפיה. לאחר חודשיים של טיפולים שתי ידיו של ג. תפקדו באופן זהה. אמו החליטה בעצמה לעבור את הסדנא כדי להמשיך ולטפל בבנה.
  • ש.ת.- הגיעה לסדנאת אור מגו דוד בגלל גידול באזור הבטן עם תאריך לניתוח. לאחר כחודשיים של טיפולים בעצמה היא עברה שוב C.T והוא הראה כי הגידול נעלם וכך מנעה מעצמה את הסבל של הניתוח ונרפאה לחלוטין ניתוח.
  • ה.ג. בטיפול עם סמלי אור המגן דוד עזרה לאמה להשתחרר מהסימפטומים הקשים של מחלת האלצהיימר ולגרום לה להכיר שוב את הקרובים לה, לאכול לשלוט בצרכיה ולחזור לצייר.
 
שיטת אור המגן דוד נלמדת ב 3 שלבים. פרטים על הסדנאות באור המגן דוד ראה בסדנאות אור המגן דוד, הרייקי היהודי